Депутати Тернопільської районної ради зробили другу спробу обрати заступника голові райради Андрію Галайку.

Аби сесія відбулася до того, як депутати покинуть сесійну залу, питання про обрання заступника перенесли з першої на останню позицію порядку денного. Справа в тому, що ряд депутатів VII-го скликання відверто недолюблюють єдину кандидатуру на посаду заступника голови Тернопільської районної ради – головного «ляшківця» району, керівника апарату Тернопільської РДА Арсена Чудика. Різного роду звинувачення на його адресу неодноразово звучали агресивним тоном у сесійній залі в обидва дні виборів.

Як свідчать результати таємного голосування, напередодні сесії керівники політичних сил, умовно опозиційних до партії Президента у районній раді, все ж намагалися переконати колег підтримати кандидатуру Арсена Ігоровича і таким чином віддати належне за підтримку Радикальною партією Олега Ляшка голови райради Андрія Галайка. Для того, аби стати заступником, Арсену Чудику цього разу забракло одного голосу – 18 «за» із 36. Участь у голосуванні взяли 34 депутати. 16 бюлетенів лічильною комісією визнано недійсними. Предметом суперечки виявився останній бюлетень – замість потрібного у графі «+», хтось із депутатів поставив інший знак, схожий на похилий хрестик, який депутат Володимир Мокрицький назвав «Андріївським хрестом» на кар’єрі заступника Арсена Чудика.

На цьому порядок денний ІІ-го пленарного засідання першої сесії було вичерпано. Третє пленарне засідання першої сесії Тернопільської районної ради заплановано на четвер, 17 грудня ц. р. Чи буде там питання про вибори заступника голови Тернопільської районної ради, наразі не відомо.

Іван Білий, Номер один