Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна піде у відставку відразу після інавгурації новообраного Президента України.

Про це він повідомив у відеоролику, який розмістив на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

«Як тільки відбудеться інавгурація новообраного Президента України, я напишу заяву про відставку. Вважаю, що сьогодні мають працювати усі для того, щоб Україна розвивалася, і я буду зі свого боку максимально допомагати тим, хто буде займатися цією справою у майбутньому”, – заявив Барна.

Надалі, за словами Барни, він принципово і рішуче стоятиме на позиції “недопущення реваншу, приходу у політику тих людей, котрі роками знищували і намагалися знищити Україну, прагнули загнати її у російське ярмо».

Голова ОДА також подякував усім тернополянам, які прийшли на вибори і проголосували, засвідчивши, що Україна є демократичною країною і має свій європейський напрямок розвитку.

Як повідомлялося, 22 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко заявили про відставку. Також 23 квітня Геннадій Москаль подав Президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА.