Політична партія «Добрий самарянин», як і анонсувала, провела районну та міську партійні конференції. Відбулися вони у місті Збараж 25 вересня.

В одному із залів Збаразького замку, аби обговорити нагальні питання, зібралися голова всеукраїнської політичної партії «Добрий самарянин» Володимир Кравець, керівники районної та міської організацій політичної партії, а також усі її члени.

На порядок денний винесли три найважливіші питання: обрання претендентів на місця перших кандидатів у списку кандидатів до Збаразької районної та міської рад; затвердження кандидатів на посади голів селищних рад та голову Збаразької міської ради; формування списку із закріпленням округів за конкретним кандидатом.

Із 37-ми запропонованих кандидатів на першість у списку партії, яка йтиме у районну раду, на районній партійній конференції одноголосно обрали та підтримали власне Володимира Кравця. Адвокат, член партії «Добрий самарянин» Віталій Горба наголосив на тому, що якщо місцева організація партії долає 5-відсотковий бар’єр, то перший кандидат у списку автоматично отримує мандат у районній раді. Решта вступають у внутрішньополітичну конкуренцію і формуються в порядку зменшення їхніх відсотків, які вони набрали на своїх округах.

 «Якою може бути інша кандидатура, якщо не голова партії «Добрий самарянин» – Володимир Кравець. Він її народив, він її очолив, він першим і має у ній іти», – одноосібно підтримали колеги.

Саме Володимир Васильович Кравець, на думку партійців, є обличчям партії, «джокером», який поведе за собою людей.

«Це вперше, можливо, коли голова всеукраїнської політичної партії йде не до обласної, навіть не до тернопільської міської, а до найнижчої по рангу, але своєї рідної районної ради, не маючи якихось більших амбіцій на цікавіші з погляду перспектив регіони», – зауважив Віталій Горба.

Окрім першості у партійному списку Володимир Кравець очолить також територіальний виборчий округ № 6 Вишнівецької селищної ради.

Першим по списку у міській організації політичної партії «Добрий самарянин» став Віктор Васильович Грабовський, керівник міської організації політичної партії, депутат Збаразької міської ради.

Кандидатуру Юрія Володимировича Горайського, колишнього голову Збаразької районної державної адміністрації Тернопільської області, висунули та затвердили на посаду міського голови Збаража партійці «Доброго самарянина».

Також на партійній конференції обрали кандидатами на посаду голів селищних рад Григорія Яковича Кузя (округ № 20, Кобильська сільська рада), Марію Євгенівну Кіпибіду (округ № 35, Черниховецька сільська рада).

Представники політичної партії, окрім вирішення цих питань, також обговорили та сформували списки із закріпленням округів за конкретним кандидатом. Загалом по Збаразькому району – 37 округів. На одному із них створена об’єднана громада – Колодненська (до якої приєднали Шимківецьку), вибори на якій проводитимуть вперше. На міському ж рівні всього округів – 26. На трьох із них міська організація політичної партії «Добрий самарянин» поки що не висунула представників, що дало підстави не закривати конференції та 30 вересня провести її повторно.

Наостанок голова партії «Добрий самарянин» Володимир Кравець подякував присутнім за участь та снагу до змін: « Я щиро вітаю усіх новопризначенців і щиро дякую, що ви підтримали мене. Щиро надіюся, що Господь Бог нам допоможе у спільній, не завжди легкій праці».