Нагадаємо, голова Борщівської районної державної адміністрації, депутат цієї ради та депутат Тернопільської обласної ради попались на отриманні хабара. Його сума становить 276 тисяч 700 гривень. Прокуратура порушила кримінальну справу. Хабар службові особи вимагали у жителя сусіднього регіону за сприяння у виділенні йому земельної ділянки для ведення сільського господарства.

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян назвав цей резонансний злочин фактом неприємним. І водночас наголосив, що незалежно від політичної приналежності – перед законом рівні усі.

«Це ще раз говорить, що незалежно від того, до якої партії людина належить, незалежно від того, чи він знаходиться при владі чи в опозиції в державі наводиться порядок. Президент поставив задачу чітку вести боротьбу із корупцією. Я думаю це ще є свідченням цього. Факт неприємний», – сказав Хоптян.

Валентин Хоптян також зазначив, що голову Борщівської РДА призначили на цю посаду ще 6 років тому за часів Президента Ющенка. Йому також довірили працювати і при новій владі. Але він цю довіру, виявляється, не виправдав.

До слова, крім голови району, до  вимагання і отримання хабара причетні також депутат Борщівської райради та депутат Тернопільської облради.