Сьогодні ми вже писали про візит посла Фінляндії до нашої області. Після зустрічі з ОДА він завітав і до голови облради.

Як пише прес-служба ради: під час зустрічі йшлося про перспективи співпраці Тернопілля та Фінляндії.

Мета перебування дипломата у нашому краї – знайомство з Тернопільщиною. Як сказав пан Крістер Міккелссон: «Київ – це ще не вся Україна. Ваша держава – велика й різноманітна. Кожен регіон має свій колорит. Познайомитись із самобутністю Тернопільської області – завдання мого приїзду.»

Олексій Кайда привітав високого гостя та підкреслив, що Тернопільська обласна рада докладає чимало зусиль для поліпшення інвестиційного клімату в краї, а також наголосив на тому, що область зацікавлена у різноплановій співпраці з фінляндськими партнерами.

«У Фінляндії 80% надходжень до держбюджету дає малий та середній бізнес. Ми також вважаємо, що підтримка підприємців є першочерговим завданням влади. Думаю, що досвід вашої країни був би для нас дуже доречним. Також пріоритетними галузями для іноземних інвестицій у краї, безперечно, є туризм, сільське господарство та харчова промисловість,» – сказав голова обласної ради.

Високий гість та очільники області обмінялись подарунками.

Чи зацікавили високого гостя наші напіврозвалені замки та  напівприватизоване сільське господарство – прес-служба ради не каже.