Вже сьогодні волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль) розпочне новий сезон 2013-2014 з домашнього першого етапу Кубку України. Суперниками нашої команди будуть рівненська «Регніа-МЕГУ-ОШВСМ» і «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» із Запоріжжя. Ще один суперник цієї трійці «Континіуи-Волинь-Університет» вирішив залишитися вдома у Луцьку і не приїжджати у Тернопіль.

«Галичанка-ТНЕУ» здолала «Регіну-МГЕУ» з Рівного«Для нас головним суперником буде «Регіна», – розповів головний тренер «Галичанки» Андрій Романович. – Адже у наступний етап проходить лише дві команди. Із запорізькими дівчатами лише випробуємо свої сили. Звичайно, що спробуємо і цьому перемогти у поєдинку».

За словами наставника, «Галичанка» у міжсезоння не мала жодного товариського, тренувального чи контрольного матчу. Команда мала їхати на міжнародний турнір у Чехію, але в останній момент все скасували.

«Сьогодні важко сказати у якому стані команда, – продовжив Андрій Романович. – Все міжсезоння ми відточували технічні компоненти гри. На жаль, нас підвели чеські колеги з товариським турніром».

Жодних травм у тренувальному процес основні гравці не зазнали. Андрій Романович озвучив і стартовий склад на новий сезон. Так на позиції на позиції пасуючої закріпилася Ангеліна Дубянська, однією з центральних блокуючих буде Олена Туркула, догравальниця Катерина Дудник, діагональний гравець Анна Рева і ліберо Вікторія Дельрос. Ще дві позиції залишилися невизначеними: на другу центральну блокувальницю претендують Олена Мадзар і Діана Карпець, а на догравальницю – Еля Гебер і Інна Скорохід.