Хай живе злагода – продукт непротивлення сторін!

11/12/2017 0
Розмір тексту:

Що нам найбільше бракує в нашому нинішньому житті? Відповім коротко: злагоди і взаєморозуміння. Досягти їх важко, але коли вже вони з’являються – серце  (і всі інші внутрішні органи, в т. ч. сечовий міхур) переповнює невимовна радість: можемо, коли хочемо! Треба лише зробити один (два) кроки назустріч – і оте взаєморозуміння буде (обов’язково буде!) досягнуте.

Таємничий забудовник, дякувати Всевишньому, розпочав довгоочікувані підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру за ПК “Березіль”, про що і сповістив на порталі. Розпочав, попри підступи й наклепи несвідомих (що з них, убогих, візьмеш?) “провокаторів” і “псевдоактивістів” (як їх, до речі, відрізнити від просто активістів?). Представник забудовника (теж зі скромності не назвавши себе) щиро запевняє, що “вони відкриті до діалогу, і що юристи та спеціалісти донесли до громадськості законність спорудження нового  культурно-житлового центру, після чого градус  напруги  спав і працівники розпочали роботи”.

Саме для того, щоб відсвяткувати  “падіння градусу напруги”  (і ні для чого іншого!), велика група мешканців будинків навколо “Березолю” зібралася в неділю на сходах перед БК. В присутності теж немаленької групи радіо- і тележурналістів, а також  депутатів міськради, вони висловлювали щиру стурбованість з приводу того, що підготовчі роботи розгортаються надто, неприпустимо повільно і вирішили тут таки, на місці зібрати підписи всіх присутніх із зверненням до Президента, Прем’єра, глав МВС і СБУ  з настійливою вимогою максимально прискорити їх. Ці нові вияви народного ентузіазму покликані слугувати доповненням до уже існуючих, які раніше були подані в усі можливі правоохоронні та контролюючі будівельні органи. У численних виступах звучали слова глибокої вдячності забудовнику(кам) за те, що той (ті) обрали для свого грандіозного проекту саме оте захолустя за “Березолем”, де бідолашний директор не встигав розганяти табуни наркоманів та алкоголіків. Тепер, віриться, все буде по-іншому!!!

Ігор Дуда

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...