Сьогодні у тернопільському краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка, приурочена 75-літтю заслуженого журналіста України Василя Бурми. «За мурами давніх твердин» –  саме так називається експозиція, що репрезентує світлини різних замків України. Загалом тут представлено понад тридцять різних фотографій.

«Закарпаття, Мукачево тут є. Дуже збережений красивий замок в Ужгороді. Белгород-Дністровський в Одеській області фортеця «Акерман» теж більш менш збережена. В Судаку Генуельська фортеця «Солдайя»», – розповів Василь Бурма. Митець презентував громадськості роботи, виконані у різних стилях. Зокрема, окрім кольорових фотографій, були представлені й чорно-білі світлини. Запрошені залишились у захваті від побаченого.

Тернополянин Антон: «Виставка дійсно надзвичайно гарна. Він за допомогою фотографії створює трішки інший образ тим об’єктам, тим краєвидам і вони зовсім по іншому сприймаються».

Тернополянка Яніна: «Виставка особисто дуже сподобалась тому що я люблю подорожувати, я майже всі ці замки бачила і на деякий фотографіях вони ще в тому стані, в якому сьогодні їх вже не існує».

Виставку Василя Бурми можна переглянути упродовж місяця.

Адріана Макаренко, За Збручем