Нефартовим видався вчорашній день для легкових автомобілів. На один з них впало дерево, другий загорівся.

Перший інцидент, повідомляє центр пропаганди обласного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України, стався учора в Тернополі в післяобідню пору на вул. Миру. Зміни дизайну зазнав автомобіль «Фольцваген Поло» – внаслідок сильного пориву вітру на нього впало дерево. Черговим караулом пожежної частини дерево було порізано і знято з автомобіля. Жертв внаслідок інциденту немає.

Чи виставлятиме власник автомобіля претензії мерії наразі невідомо.

Водночас подекуди у вм’ятинах на своїх залізних конях винні і самі водії. Зокрема ті, які паркують свої автівки під каштанами на бул. Т. Шевченка з боку в’їзду до міськвідділку міліції. При кожному пориві вітру падаючі каштани товчуть по дахах іномарок, по склу, по капотах – видиво незабутнє.

А в 17.25. в селі Острів Тернопільського району загорівся автомобіль «Фольцваген Джета», який належить гр. 1953 р.н. Ймовірна причина пожежі – вибух газового обладнання автомобіля. Матеріальні збитки становлять близько 30 тис. грн.
Пожежу ліквідовано черговим караулом головного управління МНС.

Одночасно рятувальники надали першу долікарську допомогу одному з працівників приватного підприємства, який самотужки намагався погасити вогонь вогнегасником. Однак полум’я миттєво охопило всю машину і чоловік викликав рятувальників. На щастя,  його життю нічого не загрожує. Вогонь повністю знищив легківку. Причини загорання встановлює слідство.