Нагородження бронзовими медалями, кубками та дипломами гравців футбольних клубів «Тернопіль» та «Сталь» (Алчевськ) відбулося на центральному міському стадіоні 15 серпня. Відзнаки за виграні треті місяця у Другій та Першій Лізі командам вручив президент Професійної футбольної ліги Сергій Макаров та міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Дуже приємно виграти у своєму місті третє місце у Другій лізі, – ділиться враженнями Роман Гаврилюк, гравець ФК «Тернопіль». – Адже до того часу ми грали тільки на рівні області, але за два роки вдалося сформувати успішну команду і зайняти призову позицію у Другій Лізі. На полі ми зустрічалися з такими великими командами, як «Оболонь»(Київ), яка не вийшла в Першу лігу, хоча бюджет у них в три рази вищий за наш. Своєю грою ми потішили наших вболівальників, які вірили в нас і підтримували, виконали завдання на сезон. Такі перемоги дають наснагу і далі працювати над собою. Тепер перед нами завдання потрапити у Вищу лігу.

Президент Професійної футбольної ліги Сергій Макаров, зазначив, що новачки минулого сезону показали добрий старт, і що ФК «Тернопіль» має гарні перспективи.

– Це незвичайне нагородження, тому що ми двом командам вручали бронзові медалі, – розповів Сергій Макаров. – Ми нагороджуємо усі команди, які займають призові місця у Першій та Другій лізі, але це відбувається по різному. Як правило, намагаємось врахувати побажання самих команд. Зараз така ситуація в країні, що алчевська «Сталь» не може виступати вдома, тому вирішили церемонію нагородження обох команд провести у Тернополі. Загалом же, наші новачки – Тернопіль, Дніпродзерджинськ, Комсомольськ – достойно розпочали чемпіонат, і їхній рівень можна зіставляти із рівнем команд Першої ліги. ФК «Тернопіль» йде у правильному напрямку, у команди хороша перспектива.

Після вручення нагород, команди вийшли на поле. З їхньої гри розпочався сезон у Першій Лізі.

Ольга Трач
Фото автора

ФК Тернопіль