Фіскали продовжують спроби тиску на керівника Вишнівецької громади?

07/12/2017 0
Розмір тексту:

Перекручуючи факти на свою користь та надсилаючи ПАП «Добрий самаряни» незаконні та безпідставні інформаційні запити, фіскали чинять тиск та в такий спосіб хочуть поквитатись як з підприємством, так і з його екс-очільником Володимиром Кравцем.

Про це пише інтернет-видання Тернополяни.

Як ідеться в публікації, помститися фіскали вирішили «за свого» керівника Збаразької фіскальної служби Анатолія Локтя, який в жовтні був затриманий працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України за вимагання та отримання неправомірної грошової вигоди в розмірі 400 тисяч гривень у «Доброго самарянина».

Для того, аби досягти мети, фіскали маніпулюють фактами та даними і застосовують це проти підприємства:

– До нас надійшов запит від податківців про надання їм додаткової документальної інформації, хоча всі необхідні відомості ми їм надали. На підприємстві вже пройшла документальна перевірки. Пори це, податківці аргументують свої запити нібито виявленим порушенням, якого насправді немає. Справа в тому, що в 2016 році Володимир Кравець взяв у позику в «Доброго самарянина» гроші. Це зазначено в його декларації. Зараз, оскільки податківці вже не мають за що зачіпитись, вони почали перекручувати на свою користь цей факт. Нібито позика – є доходом Володимира Крваця, а тому підприємство мало відобразити це в своїй звітності та сплатити податок за ці кошти як податковий агент. Однак згідно податкового кодексу, позика вважається доходом лише втому випадку, коли особа цих коштів не повернула і минув термін позовної давності, який складає три роки від дати зобов’язання. Тобто той період, за який можна звернутись до суду, аби в такий спосіб повернути позичені кошти. Лише в цих випадках потрібно сплачувати податок. Крім того, сплачувати його має та особа, яка брала в позику гроші і які вже вважаються доходом, а не сторона, в якої їх позичали. У нашому випадку зобов’язання виникли 15 грудня 2016 року. Тобто, навіть якби позика видавалась терміном на 1 день, вона вважалась би як дохід не раніше 16 грудня 2019 року. Проте, цей факт податківці активно перекручують у свою сторону та чинять на нас тиск, щоб ми надавали їм додаткову інформацію, – пояснює ситуацію очільник ПАП «Добрий самарянин», дружина Володимира Кравця Лідія Білан.

Як розповіла Лідія Білан, через такі маніпуляції фіскали нарахували підприємству податковий борг. Щоб захистити свої права та довести незаконність цих дій «Добрий самарянин» звернувся до суду для оскарження рішення податківців.

– До них суд направив ухвалу про відкриття провадження. Поки триває судовий процес, то недоїмка (сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у строки прим.авт.) не може вважатись податковим боргом. Тому податківці зобов’язані забрати зі своєї бази ці неправдиві дані, які вони внесли на наше підприємство. Однак цього вони поки не роблять. В такий, на мою думку, незаконний спосіб здійснюється перешкоджання в діяльності «Доброго самарянина», – каже Лідія Білан.

До слова, вже 13 грудня розпочнеться суд по перевірках, які тривали на ПАП «Добрий самарянин» і в наслідок яких був затриманий керівник Збаразької фіскальної служби.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...