Служба автомобільних доріг у Львівській області 14 травня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Техно-Буд-Центр» на поточний ремонт автодороги державного значення Львів – Тернопіль на ділянці км 25+550 – км 30+400. Вартість угоди складає 3,43 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

дорога, ремонт, грошіРоботи мають виконувати у 2014-2015 роках коштом держбюджету. Плануєтсья влаштування вирівнювального шару із асфальтобетонної суміші автогрейдером і подвійної поверхневої обробки.

Власниками «Техно-Буд-Центр» є Григорій Процик та Євгенія Сива. До кінця 2012 року частка Євгенії Сивої належала Любомиру Грегоращуку, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

Єдиним конкурентом було Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд».

У торгах також намагалося взяти участь ПрАТ «Укратоменергобуд», але його пропозицію відхилили зокрема через неповну інформацію щодо матеріально-технічної бази, невідповідність довідки про працівників формі замовника, відустність документального підтвердження виконання аналогічних договорів у 2013 році. Відомо, що ця фірма у 2011-2012 рр. вигравала тендери на будівництво нового офісу Генпрокуратури. ПрАТ «Укратоменергобуд» контролюється Валерієм Штогріним. Офіційно власником є ТОВ Енергетичні інвестиції, яким до кінця 2012 року володів Штогрін. наразі власницею значиться Юлія Лучікова, котра у свій час була прописана в одній квартирі зі Штогріним.

Джерело: Наші гроші