Люди часто хворіють на захоплення всілякими аферами, де обіцяють гроші з повітря. Не виняток мешканці Тернопільщини, які ось уже кілька місяців цілими селами і родинами несуть гроші у реінкарнацію сумнозвісного МММ. Гіркий досвід старшого покоління, яке у кінці 80-х років минулого століття втратило свої заощадження, нащадків нічому не навчив. Починаючи з 29 травня у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів, пише bigmir.net

Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників  піраміди, заначає видання Юрист-онлайн.

В українських філіях МММ-2011, куди додзвонилися з bigmir) net, відмовилися коментувати проблему – подекуди навіть просто кинули трубку.

Втім, після дзвінка під виглядом клієнта, який “хоче зробити внесок”, оператори МММ в Києві привітно обіцяли “передзвонити і все розповісти”.

Як стало відомо пізніше з достовірних джерел, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Самі учасники системи повідомляють, що зв’язок з так званими десятниками і сотниками повністю втрачено, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж таки вдасться зв’язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь “Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде”.

До речі в Тернополі офіс МММ (на фото) знаходиться в одному приміщенні з картярським клубом, стриптиз-баром та офісом партії УДАР.