Тернопіль став лідером в інвестиційному рейтингу конкурсу «Європейські міста та регіони майбутнього 2012-2013».

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Цей конкурс проводиться спеціалізованим виданням fDi Intelligence, яке є підрозділом The Financial Times. Дане видання займається вивченням та ранжуванням ділових організацій, міст та регіонів Європи з метою залучення інвестицій та постачальників послуг.

Конкурсний відбір здійснювався на основі незалежного оцінювання за шістьма критеріями: економічний потенціал, людські ресурси, ефективність витрат на ведення бізнесу, якість життя, якість інфраструктури, легкість ведення бізнесу.

Участь у конкурсі взяло 253 міста та 110 європейських регіонів. Усі міста були поділені на 4 категорії за кількістю населення. Серед міст-гігантів найбільш інвестиційно привабливими визнані Лондон, Париж та Відень.

Тернопіль зайняв перше місце в категорії малих міст (з населенням до 250 тисяч) у номінації «Ефективність витрат на ведення бізнесу». Шість з десяти найкращих міст в цій категорії – міста України (Бердянськ, Трускавець, Переяслав, Хмельницький, Дрогобич, Рівне), а також – по два міста з Сербії та Латвії. У Тернополі, за оцінками експертів, іноземні інвестори можуть отримати найвигідніші умови щодо залучення працівників, закупівлі обладнання і залучення фінансового ресурсу.

Церемонія нагородження переможців інвестиційного рейтингу відбудеться 7 березня 2012 року у Каннах (Франція).