Фільм про загиблого на війні оперного співака викликав у Тернополі ажіотаж

02/02/2018 0
Розмір тексту:

В обласному центрі відбулася прем’єра фільму «Міф», який розповідає про життя загиблого в зоні АТО оперного співака Василя Сліпака. Стрічка створена на реальних подіях.

Прем’єра фільму викликала ажіотаж у Тернополі. Її відвідали учасники АТО, волонтери, громадські активісти. Палац кіно був переповненим.

«Загалом робота над фільмом тривала більше року. У центрі сюжету – історія оперного співака Василя Сліпака. Стрічка побудована в основному на документальних моментах. Щоб відтворити життя оперного співака, ми спеціально відзнімали інтерв’ю з друзями, побратимами, найближчими людьми Василя Сліпака. Зйомки відбувалися у Донецькій області, в Києві, Львові, Парижі. Найбільше працювали в тих місцях, де проживав співак. Нашим завданням було – показати через життя героя ситуацію в країні. Документальні кадри фільму поєднується з анімацією, над якою працював  український музикант, карикатурист Юрій Журавель», – розповідає режисер кінострічки «Міф» Іван Ясній.

Презентація фільму «Міф» запланована у тридцяти містах України. Також кінострічку ще матимуть нагоду переглянути і тернополяни.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...