Як повідомив начальник Державної екологічної інспекції у Тернопільській області М.Я.Батіг, вдалося звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.

Вона знаходилася в межах Чистилівського орнітологічного заказника загальнодержавного значення зобов’язано мешканця с.Чистилів Тернопільського району за підсумками перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Перевіркою, проведеною держінспектором ДЕІ в області 25.11.2010р. за зверненням прокуратури Тернопільського району, встановлено, що на території згаданого об’єкту природо-заповідного фонду житель с. Чистилів Тернопільського району самовільно зайняв земельну ділянку площею 528 м2, яку використовує для ведення господарської діяльності та утримання домашньої птиці.

Розмір шкоди, заподіяної природним комплексам внаслідок самовільного використання земель, становить 5589 грн.

За вчинене порушення на громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення ст. 91 КУпАП, який направлено для розгляду в Тернопільський міськрайонний суд, та видано обов’язковий для виконання припис: до 5.12.2010р. звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.