Евакуювали майже двісті осіб: у міській дитячій лікарні розповіли подробиці пожежі

15/02/2018 0
Розмір тексту:

Нагадаємо, у міській дитячій лікарні горів архів. З приміщення евакуювали весь персонал і пацієнтів. Внаслідок пожежі постраждала одна особа.

Пожежа трапилася у вечірню пору 14-го лютого. Зайнявся архів дитячої міської лікарні. На місце події одразу викликали рятувальників.

«Постраждала одна особа, працівниця лікарні. Її одразу госпіталізували з поверхневими опіками пальців рук. Після надання медичної допомоги її відпустили додому. Наразі розпочала роботу комісія, яка встановить, що було пошкоджено і в якій мірі. Через пожежу сталося значне задимлення лікарні. Тому персонал і пацієнтів евакуювали. Загалом евакуювали майже двісті осіб», – розповів головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні Андрій Артимович.

Пожежу у лікарні гасило сім одиниць спецтехніки та 32 людини особового складу.

«Складність гасіння полягала в значному задимленні приміщень лікарні. Тому керівник гасіння пожежі прийняв рішення паралельно з заходами по гасінню пожежі провести евакуацію пацієнтів та персоналу лікарні. Було врятовано 17 дітей та одну потерпілу на пожежі», – додав начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи ЦЗД управління ДСНС в області Сергій Данілін.

До слова, причина виникнення пожежі до тої пори не з’ясована.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...