Лікарі санепідслужби краю визначили групи ризику щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Відтак найбільше хворіють медики та освітяни. Щоб вберегтися від вірусів, їм пропонують щепитися.

смертельне щепленняМинулого тижня показник захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області становив 28,7 відсотків при епідпорозі 56,6 відсотків. Ці показники називають нормальними для грудня.

«За нашими дослідженнями найбільше хворіють ті особи, які постійно перебувають з людьми, або працюють, або навчаються. Відтак у таких середовищах і поширюються віруси, є ризик захворіти. Таким особам постійно треба турбуватися про захисні сили організму, про імунітет. Тому щеплення – чи не єдиний надійний спосіб вберегтися від вірусів. Проводяться щеплення на території області. Кожна людина обирає собі вакцину зі своєї платоспроможності. Найбільше осіб щепилося у Зборівському, Шумському, Підгаєцькому, Козівському районах. Найменше – у Чортківському, Гусятинському, Монастириському районах», – розповіла начальник головного управління держсанепідслужби в області Нінель Цяпа.