Сьогодні, 20 вересня Тернопільський апеляційний суд розглянув апеляцію адвоката Олега Струня на рішення про тримання підозрюваного під вартою до 23 вересня.

Заслухавши всі сторони, суд прийняв рішення відмовити у задоволенні апеляційної скарги, повідомляє Файне місто. Відтак, обвинувачений у смертельному ДТП, яке трапилося 15 років тому у Петриках, перебуватиме під вартою й надалі.

Читайте також: “Насмішка над загиблими”: чи покарає суд Олега Струня, котрий 15 років тому збив на смерть двох дівчат?

Нагадаємо, 8 жовтня 2005 року Олег Струнь, будучи за кермом автомобіля, насмерть збив двох дівчат у Петрикові Тернопільського району. Швидкість авто була настільки великою, а удар настільки сильним, що одній із дівчат відірвало голову. Вона опинилася в транспорті водія-вбивці. Проте знайти цю частину тіла ані поліції, ані рідним не вдалося. Тіло Наталі поховали без голови. І лише опісля похорону голову знайшли – неподалік місця, де був залишений транспорт.

Читайте також: “Ти забрав найцінніше”: родичі дівчат, яких 15 років тому збив на смерть Олег Струнь, побоюються аби справу не закрили. ВІДЕО

Тоді винуватцю ДТП вдалося уникнути покарання. Податківець втік до Росії і тільки цього року самовільно явився до суду із заявою про скоєний злочин.

1 липня 2021 року суд обрав для Струня запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. І сьогодні захисник Олега Струня в апеляційному суді відстоював позицію, що винуватця смертельної ДТП варто випустити на волю. Більше – у відео.

Читайте також: “Ми 15 років тебе чекали. Ти не будеш ходити по землі”: батьки загиблих дівчат вимагають довічного ув’язнення для водія-вбивці. ВІДЕО