Як нам стало відомо, новим начальником департаменту регуляторної політики у сфері підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  призначено депутата облради від ВО «Свобода» Василя Хомінця.

На відміну від попередніх «свободівських» ставлеників Хомінець має досвід управлінської роботи. З 2005 по 2010 рік він очолював Ланівецьку райдержадміністрацію. За цей час встиг побувати в кількох політичних партіях –  Конгресі українських націоналістів, Народному Русі Україні і, врешті, зупинився на «Свободі», за списками якої опинився в облраді. На останніх місцевих виборах Хомінець балотувався на міського голову Ланівець, але виграти не зумів.

Очевидно, це стало причиною того, що чиновник з досвідом повернувся до Тернополя. Згідно рішення міськради департамент, який очолив Василь Хомінець, буде реорганізоване в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

Новий керівник торгового відомства має фах історика, здобутий в місцевому педагогічному університеті, а в минулому році  закінчив магістратуру Національної Академії Державного Управління. До призначення в Лановецьку адміністрацію займався підприємницькою діяльністю в сфері торгівлі в  обласному центрі.