Уродженець Тернополя Віктор Шемчук, який певний час працював керівником Генпрокуратури розмістив у соцмережі допис про корупцію в міністерстві юстиції України.

ЯценюкПан Шемчук передрукував статтю з порталу coruption.net, де роповідається, як товариш Арсенія Яценюка міністр Петренко влаштував на роботу в відомство аж п’ять працівників своєї приватної фірми.

“Як і обіцяв “вишенька на торт” @ Соня Кошкіна до вчорашнього посту про “золоті кадри” юридичної фірми МЛгруп належала Міністру юстиції Павлу Петренко …
Причому “вишенька” виявилася не одна, а цілих дві! ))
Вишенька раз: Журналісти вже публікували цифри з декларації нового замміністра юстиції Оксани Іванченко за 2013 рік … але я придивився уважніше …. ііі ….
за весь 2013 СТАРШИЙ юрист МЛгруп заробила заробітної плати всього 14450 грн – ділимо на 12 місяців і отримуємо 1200 грн в місяць !!!! тобто Мінімалки !!!! юристу ?? … В Києві ?????? НЕ ВІРЮ !!!!
А це означає, що вона отримує зарплату в “конвертах” !!!! тобто в “ЧОРНУ” …
І все це для того щоб МЛгруп недоплатила єдиного соціального внеску, а Оксана Іванченко “не втрачала” на прибутковий податок з фізосіб – всього кілька тисяч гривень …
І що тут такого спитаєте ви … всі так роблять …. можливо …
АЛЕ ЦІ “ВСЕ” НЕ стає четвертою заступника міністра юстиції ІЗ МЛГРУП …. “чесні”, “люстратори” і “борці з корупцією” … займаються такою “копеешная економією” ???

Скажімо буде що небудь “бороти” такий замміністра?

А як ви думаєте майбутній Міністр про це не знав ??? ;)))

Звичайно ви можете сказати що старший юрист в “великій” столичної юридичної компанії МЛгруп, так би мовити “кузні” міністрів і заступників міністрів юстиції (5 призначень в Мін’юст на ці посади !!!) дійсно працювала рік на мінімалки …. нуууу … . тоді виникають серйозні питання до її кваліфікації … або здатності тверезо оцінювати реальність … тому що за ці гроші в Києві не працюють навіть юристи-стажисти-студенти ….

Вишенька два: вчора я “прорахувався” в замміністра юстиції з МЛгруп …
виявляється їх є (було) не 4, а цілих П’ЯТЬ !!!!!
в Мін’юсті прямо зараз працює ще один заступник міністра юстиції з МЛгруп по … європейської інтеграції … це Антон Янчук … але до цього він 5 років працював у МЛгруп …
призначений він був, правда, як пишуть в інтернеті, зовсім не по-європейськи …
Після прийняття Кабміном 21 травня 2014 рішення про те, що у кожного міністра мав бути свій “зам по Європі” Міністр юстиції Павло Петренко за ОДИН ДЕНЬ !!!!! БЕЗ КОНКУРСУ вирішив питання через КАБМІН про призначення Антона Янчука таким замом … притому що у всіх інших Міністерствах “зами” такого типу були призначені тільки наприкінці серпня ….
http://ua.racurs.ua/…/33456-kabmin-pryznachyv-zastupnykiv-m…

В інтернеті цікаво описана процедура призначення Янчука в Мін’юсті …
http://ua.racurs.ua/634-jyty-po-novomu-pryznachaty-po-staro…

P.S. І так пані та джентельмени, пані та панове дозвольте представити вам “золотий” фонд Мін’юсту – ТОВ “Адвокатська компанія” МЛгруп “:
Павло Петренко, Міністр юстиції України – офіційно володів “МЛгруп”;
Оксана Іванченко, працює заступником міністра юстиції – керівник апарату, працювала старшим юристом “МЛгруп”;
Антон Янчук, заступник міністра юстиції з європейської інтеграції, працював юристом “МЛгруп”;
Анна Онищенко, Міністр Кабінету Міністрів України, працює заступником міністра юстиції – керівником апарату, керівником Державної реєстраційної служби, начальником відділу “МЛгруп”;
Ігор Алексєєв, депутат ВР України, працював заступником міністра юстиції – керівником апарату, керівником Державної реєстраційної служби, юристом “МЛгруп”.