Владислав Каськів може стати “офірним цапом” з числа колишніх чиновників команди Януковича. У той час коли розпалювачі війни в Криму і на Донбасі з партії Регіонів спокійно живуть у Києві і, навіть, носять депутатські значки, виходець з Борщівського району гріє нари в панамській тюрмі.

депутата Каськіва вигнали з Нашої УкраїниПан Каськів прославився активністю на Помаранчевій революції, за що отримав посаду від Віктора Ющенка. За часів Януковича він очолював державне агенство з інвестицій, де “прославився” аферою на мільярд доларів.

Тривалий час він переховувався в Латинській Америці та насміхався з українських прокурорів, та, очевидно, надто допік Юрія Луценка. Подання на екстадицію опального чиновника не забарилося. Панамський суд обрав для екс-голови Держінвестпроекту Владиславу Каськіву запобіжний захід у вигляді застави у сумі 600 тис. дол. Про це напсиав на своїй сторінці у Facebook заступник Генерального прокурора України Євген Єнін, передає УНН.

“Цієї ночі Панамський суд обрав В.Каськіву запобіжний захід у вигляді застави 600 тис. дол США та обмежив його пересування містом Панама (отже можливі нові селфі з поліцейськими не повинні вводити в оману українську аудиторію). Як тільки він сплатить гроші, його звільнять з під варти”, – написав прокурор.

За його словами, В.Каськіва зобов’язали 2 на тиждень відмічатися у відділку місцевої поліції.