«Бюджет отримала Україна, але не українці», – заявив тернопільський депутат, обурюючись прийняттям закону «Про державний бюджет України на 2011 рік» без обговорення, – повідомляє сайт УНП.

В напівпорожньому залі, який залишили на знак протесту представники БЮТу та більша частина НУНС, Джоджик  створював опозиційну шумову завісу боротьби за бюджет. Зокрема він сказав, що «зауваження багатьох депутатів стосувалися питань, які реально покращили б життя громадян України, або принаймні вирішили б найболючіші питання».
Нардеп з Тернополя стверджує, що він пропонував надавати субвенції місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження бюджетних установ, встановлення лічильників та регуляторів тепла в багатоквартирних будинках, і на прозорому використанні бюджетних коштів».

Це не перша така публічна активність Джоджика за останній час. “Прокинувся” також Деревляний, який почав коментувати події навколо створення єдиної опозиції. Очевидно, що депутати зі стажем “одним місцем” відчувають наближення виборів і стараються застрибнути на підніжку потяга, що так стрімко віддаляється від них. Перспективи знову стати народними депутатами у них зараз мізерні. Зараз “на коні” інші герої.