Продовжує дивувати категоричністю своїх заяв тернопільський нардеп Ярослав Джоджик. Цього разу власник тернопільських заводів та  готелів накинувся на чиновників-корупціонерів.

На думку Джоджика, його колеги з більшості дозволили  українським чиновникам жити в особняках тещ-пенсіонерок, відпочивати за кошти дружин-домогосподарок та їздити іномарках 18-літніх дітей.
«Ухвалений у першому читанні Антикорупційний законопроект Президента передбачає декларування доходів та витрат публічних службовців, а також оприлюднення таких декларацій, однак у президентському проекті  немає вимог щодо обов’язкового декларування доходів і витрат членів сім’ї чиновника, його рідних і близьких», − каже далі небідний нардеп.
«Чинне антикорупційне законодавство зберегло для чиновників поле для маневру та продовження корупційної діяльності, адже вони тепер, згідно їхніх декларацій про доходи та видатки, можуть бути бідними «церковними мишами», а їх діти, дружини, батьки та тещі, не порушуючи норм законодавства, накопичуватимуть статки, «зароблені» чиновниками», − підсумував державний службовець зі спеціальним статусом.