За водіння в нетверезому станіНа Тернопільщині директор підприємства сів на лаву підсудних через те, що начальник відділу РДА не відпрацював у нього 40 годин двірником.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

У суді розглянута кримінальна справа, порушена прокурором Підгаєцького району Андрієм Балдою cтосовно директора комунального підприємства.

Слідством встановлено, що начальника одного з відділів РДА засудили до 40 годин громадських робіт за керування автомобілем у нетверезому стані

За направленням кримінально-виконавчої інспекції чиновника прийняв на роботу прибиральником директор комунального підприємства. Роботодавець погодив з інспекцією графік виходу на роботу посадовця, хоча той до виконання громадських робіт так і не приступив і прибиранням не займався.

Незважаючи на це, директор підприємства підписав та скріпив печаткою завідомо неправдиві документи: табель-графік виходу на роботу та дані про виконану роботу порушника. Підроблені документи роботодавець подав у кримінально-виконавчу інспекцію, на підставі яких чиновника зняли з обліку як такого, що відбув адміністративне стягнення.

Кримінальна справа, порушена стосовно директора комунального підприємства за ст. 364 (зловживання службовим становищем), ст. 366 (службове підроблення), ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

Директора засудили, а «халявщика» – начальника відділу РДА притягнули до дисциплінарної відповідальності і таки змусили взяти в руки віника та швабру.