Двох працівників державної екологічної інспекції в Тернопільській області Кременецьким районним судом визнано винними у використанні службового становища всупереч інтересам служби та у службовому підробленні.

Слідством встановлено, що державні службовці для завищення показників у роботі складали фальшиві протоколи  про нібито вчинення громадянами адміністративних правопорушень та відповідні постанови про накладення на цих громадян адміністративних стягнень.

Кожен з екологічних інспекторів склав по 3 фіктивних протоколи за статтею 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено   відповідальність за недотримання  вимог щодо поводження з відходами.    Липові порушники, чиї дані фігурували в підроблених документах, навіть не здогадувались, що вони нібито викидали пакети з побутовими відходами у придорожню смугу чи неправильно експлуатували сміттєзвалище села, адже у  більшості випадків самі державні службовці сплатили за них 17 гривень штрафу з власної кишені, інформує прес-секретар прокурора області Леся Долішна.

За вироком суду кожного інспектора оштрафовано аж на 1000 гривень. Більше того, двох «креативщиків» під час досудового слідства звільнили із займаних посад.