Нардеп від “Слуги народу” Андрій Богданець, вибраний на 163 окрузі (Тернопільська область), 17 серпня отримав два роки обмеження свободи з випробувальним терміном в один рік.

Про це повідомив в своєму телеграм-каналі колишній народний депутат Ігор Мосійчук та опублікував посилання на вирок суду, пише Вголос.

Згідно з вироком суду, Богданець був засуджений через бійку, в якій потерпілий отримав тілесні ушкодження та змушений був пройти курс лікування.

Повідомляється, що в результаті таких неправомірних дій  були спричинені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, переломів лівої виличної кістки, передньої і зовнішньої стінок лівої верхньощелепної пазухи, з крововиливом у її порожнину та виличного відростка лівої скроневої кістки, розходження лівого клиновиличного шва, забою м”яких тканин лівої половини обличчя і струсу головного мозку, які за ступенем тяжкості належать до середньої тяжкості тілесних ушкоджень, оскільки у клінічному перебігу супроводжувались тривалим (більш ніж 21 день ) розладом здоров’я.

В своїй публікації Мосійчук засумнівався, що Зеленський зможе виключити з фракції депутатів з кримінальним минулим Іванісова і Богданця.