Тернопіль є однією зі справжніх гастрономічних столиць України, оскільки може похвалитися тематичними закладами, що пропонують мешканцям та туристам скуштувати страви високої кухні різних країн Світу із чудовим виглядом на природу та славетні пам’ятки міста. Це свого часу стало можливим завдяки мережі концептуальних закладів Сім’я ресторанів Файного міста, які надають унікальну можливість подорожувати Світом, не встаючи з-за столу або не виходячи з дому!

Замовити доставку їжі від Сім’ї ресторанів Файного міста!

Доставка їжі від Сім’ї ресторанів – різноманіття кухонь Світу в серці Тернополя

Важко зустріти тернополянина, який хоча б раз не відвідував або не чув про мережу закладів Сім’я ресторанів Файного міста, що за роки клопіткої діяльності у приготуванні неймовірно смачних страв на доставка їжі змогла надовго завоювати серця та шлунки кожного мешканця. Сім’я ресторанів Файного міста – це сім екстраординарних тематичних ресторанів, барів та нічних клубів, із якими замовити їжу додому ще ніколи не було так легко, зручно та смачно:

 • Клуб YOUNG – азійська кухня;
 • Ресторан На Небі – традиційна українська кухня на сучасний лад;
 • Бар Пасаж Адлера 13 – іспанська, мексиканська та американська кухня;
 • Паб Файне Місто – українська та європейська кухня;
 • Клуб Файного міста – неймовірно смачна італійська кухня;
 • Клуб Noname – мексиканська кухня;
 • Сімейний ресторан Jan Amor – вишукана авторська французька та європейська середземноморська кухня.
  Динамічність розвитку та самовдосконалення – це однозначно про Сім’ю ресторанів: вони постійно розширюють власне меню та покращують смак страв, аби він максимально нагадував оригінальний смак конкретної іноземної національної кухні й відповідав останнім тенденціям у кулінарному Світі. Таким чином, мережа закладів намагається постійно дивувати своїх клієнтів новинками, аби із кожним замовлення їжі вони мали змогу з нового боку розкрити для себе культурні особливості й традиції вищезгаданих держав Світу.
  Однією із головних переваг Сім’я ресторанів Файного міста є можливість замовити доставку їжі: якщо Ви не можете відвідати їхні заклади особисто, перебуваючи, наприклад, на роботі або на відпочинку за містом, то це не стане Вам на заваді поринути у запальну атмосферу та насолодитись стравами високої кухні, оскільки доставка їжі Тернопіль допоможе влаштувати Вам свято, де б Ви не знаходились!

Замовлення їжі на доставку із Сім’єю ресторанів – це швидко та надзвичайно смачно!

Сім’я ресторанів Файного міста піклується про своїх гостей, тому їхні висококваліфіковані кухарі готують страви лише з найсвіжіших та попередньо незаморожених продуктів, які достатньо швидко доставлять кур’єри в будь-яку точку Тернополя або за його межі згідно із чинними протиепідемічними обмеженнями. Із їжа доставка від Сім’ї ресторанів Ви можете бути впевнені не лише в якості та неповторному смаку страв, але й у їх 100%-безпечному споживанні! Замовлення їжі на доставку від Сім’я ресторанів Файного міста можливе за наступними тарифами:

 • мінімальна вартість замовлення на Тернопіль доставка їжі: по м. Тернопіль – 200 грн, за межі міста – 300 грн, самовивіз – мінімальна вартість відсутня;
 • вартість доставка Тернопіль їжі: по м. Тернопіль – 30 грн, за межі міста – 50 грн;
 • безкоштовна доставка їжі при замовленні: у м. Тернопіль – від 450 грн, за межі міста – від 500 грн;
 • приймають замовлення на доставка їжі Тернопіль онлайн на сайті fainemisto.com, за телефонами або у мобільному застосунку «Файне Місто» щоденно до 21:20.