Холодна повітряна маса переважатиме наприкінці тижня на Тернопільщині. За прогнозами обласного гідрометеоцентру, у регіоні буде похмуро, місцями випадатиме мокрий сніг. Температурні показники коливатимуться від незначного мінуса до плюса.

Як повідомила синоптик обласного гідрометцентру Оксана Озимків, цими днями на Тернопільщині буде прохолодно, місцями дошкулятимуть пориви північно-західного вітру.

«У четвер у Тернополі та області зберігатиметься хмарна погода. Можливі опади у вигляді мокрого снігу. Вітер – північно-західний 5-10 метрів за секунду. Температура повітря вночі 1-3 тепла, вдень  3-5 градусів вище нуля».

За інформацією Укргідрометеоцентру, несприятлива погода протримається до 20 березня.

«У зв’язку з переміщенням циклону з Балканського півострова на Чорне море та проходженням його атмосферних фронтів, Тернопільська область 18 березня 2021 року перебуватиме в його тиловій частині та холодній повітряній масі. 18 березня очікується невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, роботи електричної галузі, комунального господарства».

У регіоні оголосили жовтий рівень небезпечності. Жителів краю просять бути обережними, без необхідності у дорогу не вирушати.