Третій благодійний Віденський бал відбувся у Тернополі у суботу, 26 січня.

Його генеральним партнером став ПАП «Добрий самарянин», який надав фінансову допомогу в організації дійства та виділив кошти на закупівлю оптичних лінз для діток із вадами зору:

– Ми стали генеральним партнером Віденського балу не для того, щоб розголошувати суму коштів, яку виділили, а для того, аби справді щиро допомогти потребуючим. У рамках акції «Допоможемо дітям дивитися на світ здоровими очима» на балу відбувався збір коштів для закупівлі оптичних лінз для дітей із вадами зору, ми також допомогли фінансово. Я вважаю, що підтримувати такі культурно-масові заходи дуже важливо, адже вони підносять культурний рівень людей, зближують їх, надихають та дисциплінують, – розповідає голова партії «Добрий самарянин» Віталій Горба.

Загалом Віденський бал подарував тернополянам чимало приємних моментів. Окрім показової частини, організатори спільно з партнерами чималу увагу приділили й благодійній частині заходу. Відтак, був проведений збір кошів на комплект обладнання для діагностики патології зору в дітей у Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні. Для цього відбувався благодійний аукціон від партнерів, а ще 10% коштів від продажу квитків призначались на купівлю приладу для очей.