До Зарваниці повертається копія ікони Матері Божої, яка побувала у Ватикані

13/01/2018 0
Розмір тексту:

Тринадцятого січня до Марійського духовного центру «Зарваниця» повертається копія ікони Матері Божої, яка побувала у Ватикані та інших європейських містах.

Представники Української греко-католицької церкви зустрічатимуть її о двадцятій годині перед собором. О двадцять другій розпочнеться Архиєрейська Божественна літургія, яку очолить архиєпископ і митрополит Василій Семенюк.

15 жовтня минулого року у Ватикані Папа Римський благословив корони для святині. І після того вона кілька місяців перебувала у різних храмах Європи.

«Це справді знакова подія для вірян Української греко-католицької церкви. Ця ікона перебувала на площі у Ватикані. І взагалі вона була передана для всіх вірних греко-католиків. І взагалі вона мандрувала по багатьох парафіях Італії, побувала в Будапешті, Відні, інших містах. А 13-го січня в переддень празника обрізання Господнього копія ікони Зарваницької матері Божої повернеться до Марійського духовного центру «Зарваниця», – розповідає керівник прес-служби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин.

Жителів краю запрошують на архиєрейську божественну літургію за участю митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, яка відбудеться тринадцятого січня у Зарваниці.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...