.

У неділю, 3 липня, традиційний регіональний фестиваль “Забави у княжому місті” втретє запросить до Теребовлі усіх поціновувачів народного мистецтва.

.

Тут можна буде насолодитись творчістю аматорських колективів не лише нашої області. Як розповіла провідний методист з вокально-хорового та музичного жанрів Теребовлянського будинку культури Оксана Лучка, цьогорічними гостями заходу будуть ансамблі з Миколаївської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської та Вінницької областей.

О 14-ій годині біля пам’ятника Князю Васильку зберуться усі учасники фестивалю, які прокрокують урочистою ходою на «Замкову Гору». Саме тут за годину відбудеться офіційне відкриття фестивалю. Наразі, за словами Оксани Лучки, продемонструвати свої творчі вміння зголосилось майже сорок аматорських колективів та окремих виконавців. Присутні зможуть подивись та послухати  хори з академічною та народною манерою співу, вокальні ансамблі, фольклорні колективи. Також можна буде почути і естрадний жанр та побачити хореографічну майстерність.