Посол Фінської Республіки сьогодні гостює на Тернопіллі. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

в місцевому “білому домі” відбулася зустріч першого заступника голови ОДА Василя Коломийчука із Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні паном Крістером Міккелссоном.

Дипломат перебуває на Тернопіллі з метою ознайомлення із регіоном. Також він планує виступити 1 грудня перед студентами Тернопільського національного університету із лекцією, присвяченою політичному та економічному співробітництву між Фінляндією, ЄС та Україною.

Василь Коломийчук привітав високого гостя та зазначив, що область зацікавлена у різноплановій співпраці із фінляндськими партнерами. Досвід такої роботи вже є – на Тернопільщині працює підприємство ТОВ «Нордкалк Україна» з фінляндським капіталом, що здійснює діяльність в галузі добувної промисловості.

Загалом ж, станом на 1 жовтня 2010 року в економіку області надійшло 134,2 тис. доларів  США прямих фінляндських інвестицій, що дорівнює вартості 2-3 квартир нового планування або одного невеликого виробничого цеху.

Крім виробництва мобільних телефонів Нокія, Фінляндія славиться, як батьківщина Діда Мороза чи Санта Клауса, якого там кличуть Йолоупукі.