Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан відвідала Тернопільщину. В рамках робочої поїздки Посол зустрілася з представниками влади міста та області, повідомляє ІНТБ.

– І Аргентина, і Україна є аграрно-індустріальними країнами. У нас одні й ті ж цілі та завдання. Ви знаєте, що в Аргентині зараз розвинене виробництво сільськогосподарської техніки, і цей процес є дуже ефективним. Що стосується співпраці з Україною, то ми можемо сказати, що аргентинська техніка є дуже цікавою і вигідною для України. Тому що аргентинські та українські сільськогосподарські виробники мають спільний спосіб мислення – вони працюють на однакових засадах, – зазначила вона.

Існує зацікавленість у плані розвитку двостороннього туризму та культурного обміну, каже Посол. Готова співпрацювати Аргентина і з представниками українських бізнес-кіл.

Щодо перспектив зовнішньоторговельної діяльності, то з Тернопільщини до Аргентини можна було б експортувати радіообладнання, антенні системи наземного базування для станцій супутникового телебачення та зв’язку, світлотехніку і сортовий склопосуд. Аргентина могла б імпортувати нам сільськогосподарську техніку.