До кінця тижня на Тернопільщині передбачають справжню зимову погоду

23/01/2018 0
Розмір тексту:

Найближчими днями на Тернопільщині морозитиме. Нічні температурні показники знижуватимуться до п’ятнадцяти градусів нижче нуля. Вдень також зберігатиметься морозяна погода. Також метеорологи передбачають тенденцію щодо зниження температурних показників до кінця тижня.

Справжня зимова погода протримається на Тернопільщині до кінця тижня. Далі в регіоні передбачають незначне потепління. За прогнозами Укргідрометеоцентру, найближчими днями в області добряче морозитиме. Мінусова температура повітря зберігатиметься цілодобово. «Погодні умови у західних областях зумовлюватимуть північні атмосферні фронти. Зокрема в Тернопільській області передбачається зниження температури повітря до чотирнадцяти – шістнадцяти градусів нижче нуля. Вдень температурні показники триматимуться на рівні п’яти – семи градусів морозу. Вітер північно-східний 5 – 10 метрів за секунду, часом пориви вітру. Упродовж доби обійдеться без опадів».

Теперішні погодні умови називають нормальними як для кінця січня. За словами метеорологів, минулоріч у цій порі температурні показники були значно нижчими.

Софія Романська

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...