Представники української діаспори в Америці передали дітям тернопільських бійців подарунки до Дня Миколая.

Святий Миколай     “Теплом зігріємо серця” – така назва благодійної акції , яку вже третій рік поспіль організовує  Спілка української молоді за кордоном. Юні представники української діаспори у Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії зібрали і передали дітям українських воїнів майже дві тисячі подарунків. Частина гостинців надійшла і малечі військових з Тернопільської області.

      Подарунки підготували діти представників української діаспори у розвинених країнах світу. Організувала акцію Спілка української молоді за кордоном. «Це дуже хороші подарунки для дітей наших воїнів. Кожен подарунок зібраний з любов’ю. У цих подарунках – дуже різноманітні речі: там і солодощі, і канцелярське приладдя, взуття, одяг і багато інших хороших речей. Для дітей військових з Тернопільської області надійшло 215 гостинців. Проведення цієї акції дуже важливе для нашого краю, оскільки це свідчить, що представники української діаспори підтримують Україну, а зокрема родини тих, хто стоїть за захисті її цілісності та свободи», – каже координатор акції Мар”яна Марець.

       На жаль, акція не може охопити всіх дітей військових з Тернопільщини, оскільки їх дуже багато. Насамперед подарунки отримає малеча загиблих і поранених воїнів АТО.