Пішохідну та велосипедну доріжки облаштують на вулиці Чумацькій. Проектно-кошторисна документація для виконання першої частини робіт уже готова. А для другої  замовили документацію. Під час чергового засідання виконавчого комітету цей об’єкт внесли до титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в Тернополі на 2018 рік.

– Оскільки відбувся тендер щодо будівництва пішохідної зони та велосипедної доріжки по вулиці Чумацькій на ділянці від «Ріверпулу» до «Хутора» і є готова проектна документація та проект, а також будуть залучені кошти спонсорів, то ми його додаємо до титулу для можливості виконання робіт – пояснив Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

Заступник міського голови Владислав Стемковський додав, що вже замовили проектно-кошторисну документацію на облаштування ділянки від «Хутора» до Дальнього пляжу.

– Необхідно, щоб шлях до пляжу для пішоходів і велосипедистів був безпечним, – каже Владислав Стемковський. – Адже вулиця Чумацька обмежена по ширині: з одного боку став, з іншого – ліс, і рух пішоходів по ній неможливий. Пішохідна та велосипедна доріжка буде проходити поміж деревами, на віддалі від дороги. Доріжка буде із гравію, така, які облаштовані у «Парку здоров’я».

Ольга Трач