У понеділок Тернопільщину відвідує з інспекцією делегація партії “Народний контроль”. Нардеп Олег Мусій виступить у прямому ефірі місцевого телебачення та поспілкується з журналістами, та головна мета візиту трохи інша.

Бліхар Володимир, Добродомов Дмитро, Народний контрольНе секрет, що партія, яку очолює львівський журналіст Дмитро Добродомов, декларує себе як опозиційну і антикорупційну. Розкрутка політичної сили взяла старт заявдяки показній боротьбі з зловживаннями влади та викриттями чиновників-багатіїв. На цьому фоні фігура очільника тернопільського партосередку виглядає доволі дивно. Бізнесмен-мільйонер Володимир Бліхар заради розвитку підприємства просто змушений “дружити” з місцевими елітами та силовиками. Спектр критики, яку може собі дозволити цей політик-початківець, обмежений лише частиною мерії Тернополя, тай то пошепки. Про партію, яка так гучно розпочала діяльність, останнім часом нічого не чути. Винятком став, хіба що, скандал, коли місцевого депутата від Народного Контролю Ляховича спіймали з хабарем. Справу вдалося зам’яти, слуга народу з “липкими” руками далі засідає в міській раді, а партія нічого не зробила, щоб позбавити його повноважень. Опозиційну нішу на Тернопільщині міцно посіли конкуренти НК з “Самопомочі”, “Свободи” та Громадянської позиції.

Делегація на чолі з Мусієм розбиратиметься, чи придатне керівництво тернопільських “контролерів” на чолі з Бліхарем правдоподібно імітувати боротьбу з корупцією? Можливо коней в цій упряжці краще змінити доки не доїхали до політичної переправи – виборів, якими вже пахне в повітрі?