Для тернополян створили різдвяну містерію

11/01/2018 0
Розмір тексту:

Пізнавально-розважальну програму для відвідувачів з нагоди різдвяних свят підготували в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. 11 січня перед входом у музей гостей зустрічали вертепом і колядками.

Театральний виступ про народження Ісуса підготували учні школи-ліцею №6. Після їх виступу усі зайшли фойє, де була облаштована святкова експозиція із фондів закладу, і разом із гуртом «Пшеничне перевесло» заспівали коляду «Нова радість стала». Музичний колектив потішив присутніх й багатьма іншими колядками, які цього дня лунали у виставкових залах музею. Відвідувачі музею також мали можливість детальніше ознайомитися з нашими звичаями і традиціями, навчитися робити святкові листівки та витинанки, дізнатися, що таке намітка та як її зав’язувати та багато інших цікавих речей.

– Кожна наша екскурсія підтверджена тематичними виставками оригінальних експонатів із фондів музею, – розповіла Наталія Чеканова, заступник директора з наукової роботи Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Минулого року ми готували свято Маланки і розповіді та сценки про нього. Цього разу у нас інші тематичні екскурсії – про Різдво. Тобто ми продовжили започатковану минулого року традицію, але з іншою темою. А для допитливих та уважних відвідувачів підготували квест із подарунками та сюрпризами. Також гості можуть поділитися своїми думками щодо того, яким вони хочуть бачити краєзнавчий музей, що необхідно змінити, що можна запровадити тощо.

Тематичні різдвяні екскурсії, які підготували наукові співробітники музею, можна буде відвідати і пізніше – до кінця січня. Працівники музею запрошують на екскурсії, як групи, так і окремих відвідувачів.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...