Уже рік народні депутати України від Тернопільщини трудяться на благо своїх краян. Восени минулого року восьмеро обранців стали депутатами у Верховній раді. Що за цей рік вони зробили корисного і чи не даремно “протирали штани” у Парламенті, дізнавався “Погляд”.

Бойко, Апостол і Деревляний у вишиванках блокують Верховну РадуПропонуємо познайомитись із діяльністю Володимира Бойка, який виграв на 165-му територіальному окрузі з центром у м. Зборів (Межі: частина міста Тернополя, Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району. Його підтримали 39.52% виборців.

Нардеп – член депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради України та парламентських процедур Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України.

Електронна реєстрація: Присутній – 73, Відсутній – 5 . Письмова реєстрація: 75, Відсутній з невідомих причин: 3.

Згідно даних, які наведені на сайті Верховної ради, Володимир Бойко ні разу не виступив у Парламенті за рік свого депутатства.

Кнопку “проти” Володимир Бойко натиснув 191 раз, 721 – “за”, 413– “утримався”. Ще при прийнятті 199 рішень був відсутнім та 258 раз взагалі не голосував.

Також нардеп подав 15 запитів: 12 з них – Кабінету міністрів та 3 – Генеральному прокурору.

zapyt-bojko

Володимир Бойко подав шість законопроектів:

– про внесення змін до статті 4 Закону України “Про зайнятість населення” (щодо усунення законодавчої перешкоди в реалізації членами особистих селянських господарств права на соціальний захист у разі настання безробіття)

– про внесення змін до Закону України “Про особисте селянське господарство” (щодо врегулювання питання членства)

– про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” (щодо спрямування доходів від підвищення акцизного податку на пиво на будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”)

– про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення ставок акцизного податку на пиво)

– про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування доходів від підвищення ставок акцизного податку на пиво на фінансування заходів з охорони здоров’я та Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”)

– про святкування 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області.

Також за цей рік нардеп дав 13 обіцянок і ще жодної не виконав.

Ще на початку свого депутатства нардеп хизувався тим, що він найменше в Україні потратив на свою рекламну кампанію під час виборів  – 65 тисяч 350 гривень.

Вже в грудні минулого року Володимир Бойко позитивно проголосував за обрання лічильної комісії, яка мала “освятити” призначення спікером – регіонала, а віце-спікером – комініста. До слова, Василь Деревляний взагалі не голосував, а Іван Стойко був “Проти”.

У березні народний обранець засвітився у блокуванні трибуни в Парламенті. І вже через декілька днів Бойка почали звинувачувати у тому, що він не в силах замінити одне-єдине вікно в Козівській школі.

У червні рідна сестра народного депутата України Володимира Бойка Наталія Ковальська прочекала близько трьох годин, аби потрапити на прийом до іншого нардепа – Олексія Кайди

Засвітився нардеп і у скандалі, пов’язаному із закупівлею машин для екстреної служби. У нових автомобілях, які закупить МОЗ, – підвищена якість не тільки встановленого обладнання, а й ходової частини. У цьому переконують чиновники від медицини. Проте Володимир Бойко помітив у цьому  розтрату коштів, при проведенні тендеру.

А нещодавно, одразу в кількох населених пунктах області з’явились досить пікантні листівки з фотографіями «культурного» відпочинку двох дівчат та людини схожої із народним депутатом України від ВО «Батьківщина» Володимиром Бойком.

Джерело: Погляд