Для більшості абітурієнтів Тернопільщини сьогодні завершилося ЗНО

13/06/2018 0
Розмір тексту:

Зовнішнє незалежне оцінювання-2018 – на фінішній прямій. Сьогодні абітурієнти складали останній іспит – з хімії. Тестування розпочалося об 11.00 і тривало 150 хвилин.

Тестуванням з хімії завершується ЗНО-2018. Для участі з цього предмету на Тернопільщині зареєструвалося 719 абітурієнтів.

«Під час ЗНО з хімії працювало 3 пункти тестування. Загальна кількість зареєстрованих – 719, а з’явилося для проходження тестування 604 абітурієнти; явка становить 84%. На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 52. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання – 80. Це останній іспит основної сесії ЗНО. Далі відбуватиметься додаткова сесія ЗНО. У ній братимуть участь абітурієнти, які з поважних причин не склали основну сесію. Серед таких причин може бути хвороба, стихійне лихо, смерть рідних.  А також ще одна причина стосується осіб релігійних переконань, які не взяли участь в основній сесії через проведення іспитів у певні дні», – відзначив відповідальний за проведення ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

Нагадаємо, найменше учасників ЗНО складало тестування з фізики. Для участі в іспиті з цього предмету зареєструвалося 460 абітурієнтів, 70 – з них не з’явилося для проходження іспиту.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...