Дитячій фантазії немає меж. Вона увібрала в себе найвідвертіші задуми і літературні сюжети, телевізійні стрічки та власні уявлення про людей в погонах. Все це змальовано у творчих роботах учасників конкурсу «Міліція очима дітей», повідомляє ЦЗГ УМВСУ в Тернопільській області.

Захід привернув широку увагу школярів усієї Тернопільської області – протягом місяця надходили роботи з усіх куточків краю, в яких юні таланти олівцями та фарбами висловили на папері своє бачення правоохоронця, суть його діяльності. Загалом до обласного управління надійшли сотні малюнків. Міліцейська тематика в дитячих роботах – найрізноманітніша: знають школярі не лише про роботу Державтоінспекції, а про те, що існують в міліцейській структурі карний розшук, «Беркут», патрульна служба, відділ, що покликаний боротися з наркозлочинністю. Розглядаючи роботи дітей, можна побачити, як просто і, водночас, захоплююче школярі змальовують нелегку повсякденну службу правоохоронця, його боротьбу зі злочинністю та підтримання правопорядку, бажання допомогти та захистити. Найоригінальніші і найцікавіші малюнки прикрасили стенди фотовиставки, яку розгорнули в обласному управлінні внутрішніх справ.

Практично всі учасники конкурсу проявили творчу майстерність при виконанні робіт. Оцінюючи творіння дітей, члени журі братимуть до уваги повноту розкриття бачення міліцейської тематики, рівень володіння технікою, креативність, охайність в оформленні роботи.

Журі вже відібрало кращі роботи. Нагородження переможців відбудеться напередодні святкування Дня міліції України.