Традиційний шкільний фестиваль художньої творчості дітей-інвалідів «Повір у себе» відбувся у Тернопільській обласній комунальній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей із зниженим слухом.

Гостей фестивалю у фойє зустрічала виставка художніх робіт, виконаних вихованцями школи-інтернату. Серед них – вишиванки,  ляльки-мотанки, роботи з бісеру та багато інших яскравих виробів.

На фестивалі були представлені танцювальні композиції, виконавці пісень, декламатори. Діти настільки добре підготувались і так старанно виконували номери, що важко було повірити у  те, що більшість із них має серйозні проблеми зі слухом.

Від голови обласної ради Олексія Кайди учнів школи привітав керівник виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Ігор Дулеба.

Він подякував дітям за чудово підготовлений концерт, висловив впевненість, що і надалі учні так само старанно готуватимуться до будь-якої важливого завдання та вручив солодощі. «Низький уклін вам, шановні педагоги, – сказав Ігор Дулеба, звертаючись до колективу спеціалізованої школи-інтернату, – завдяки вашій самовідданій роботі ваші юні вихованці успішно долають труднощі, показують такі хороші результати. Переконаний, що в подальшому вони стануть справжніми громадянами України.», повідомляє сайт облради.