Заняття з англійської мови для наймолодших школярів проводять у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Уроки викладають професійні вчителі в ігровій формі. Відвідування безкоштовне, але необхідно мати читацький квиток бібліотеки.

Тернополянка Алла Барчук відводить на заняття з англійської мови свою донечку. Жінка каже, що дівчинка охоче вчиться й не потребує додаткових уроків з репетиторами.

“Вона почала набагато краще розуміти граматику, постійно поповнює запаси лексики. Вчителі надзвичайно професійні, вміють зацікавити дитину, до кожного знаходять підхід. Дуже добре, що такі уроки організовують у Тернополі”.

Заняття відбуваються щосереди о 15.00. Як розповіли організатори проекту, їх відвідувати можуть діти від 6 до 8 років. Уроки проходять у дитячій кімнаті бібліотеки.

“Цікаві та пізнавальні заняття із вивчення англійської мови для дітей 6-8 років продовжуються. Цього разу до нас завітав у гості кролик Петрик та перевіряв знання дітей з тем про кольори, цифри, сім’ю та фрукти. Заняття відбуваються щосереди о 15:00 год у дитячій кімнаті Smart Kid на 2-ому поверсі. Заняття є безкоштовними за наявності читацького квитка бібліотеки”.