Працівники Монастириського райвідділу внутрішніх справ затримали за підозрою в крадіжці неповнолітнього мешканця Підгаєцького району. Десятикласник спокусився на чужий мотоцикл.

Хлопець змалку ріс непутящим, частенько пропускав навчання та тинявся довколишніми селами. До села Заставці Монастириського району, що межує з Підгаєччиною, хлопчина з друзями навідувався часто. От і приглядів, що до одного з помешкань господарі навідуються нечасто, адже проживають в обласному центрі. Якогось вечора зловмисник вирішив зайти на чуже господарство. Нишпорив подвір’ям, заглядав у вікна. Через вікно у коморі помітив мотоцикл. Транспортний засіб не давав спокою хлопчині і той надумав його викрасти.
Старе вікно вдалося легко відчинити і вже за мить той проліз до приміщення. Відчинивши двері зсередини, викотив транспорт на вулицю. Знайомим лиходій вигадав якусь байку, звідки взяв транспортний засіб, а довірливі хлопчаки ще й допомогли знайти злодію підводу та доправити крадений мотоцикл до села.
Вже наступного дня хлопчина знайшов покупця на крадену річ. За транспортний засіб вторгував майже двісті гривень. Однак витратити готівку не встиг. Злодія затримали працівники міліції, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю управління МВСУ в області.