Працівники центрів соціальних служб для молоді писатимуть диктант. Про це повідомила директор Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Вадзюк.

9 листопада о 16 годині 10 хвилин, у День української писемності та мови, всі працівники центрів соціальних служб для сім’ї дітей і молоді області візьмуть участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Це унікальна акція, яку Національна  радіокомпанія України  започаткувала ще у 2000 році. Відтоді щороку у цей день українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу, зокрема, у Польщі, Китаї, Франції.

Цьогорічний диктант проведе доцент Київського університету ім.Б.Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів.
Результати написання Диктанту будуть проаналізовані за «круглим столом», а результати обговорення – використані для визначення напрямків вдосконалення знання рідної мови і застосування її в щоденному діловодстві.