До редакції потрапив лист тернополянки, яка на собі відчула “якісний” сервіс одного з дружбівських жеків.

Вчора 17 жовтня близько 23 години вечора припаркувавши авто біля свого під”їзду, з машини вийшла я та моя п”ятирічна дочка.Я лиш  встигла натисну пульт сигналізації як здоровенні гіляки верби обвалились на автомобіль. Жителі будинку по вул. Тролейбусній, 2 ще 05 жовтня 2010 року подавали заяву до відділу звернень міської ради, про те що потрібно пообрізати гілки дерев, які в аварійному стані та можуть нести певну небезпеку людям. Майстру жеку “Фоворит,” який обслуговує, даний будинок, також не одноразово про це наголошували мешканці. У відповідь почули, що дерева по плану обрізають в лютому.

Сьогодні про дану ситуацію я повідомила довідку міської ради — там все записали; Жек “Фаворит”- там подякували, що дали знати, вони приберуть. Начальник відділ екологічної безпеки міської ради -сказала, що за це несе відповідальнісь балансоутримувач, тобто жек “Фоворит”.

Мені незрозуміла така безвідповідальність, чому потрібно, щоб гіляки покалічили чиюсь дитину, щоб хтось десь в теплому кріслі адекватно реагував на прохання людей та виконував свою роботу.