Результат президентських виборів, які відбудуться 25 травня, схоже, вже ні у кого не викликає сумнівів. Тернопільські нардепи з БЮТ скоро будуть змушені перебігти в стан оновленої влади або йти в опозицію. Для них така позиція значно комфортніша, можна далі ні за що не відповідати і займатися критиканством. Водночас, декому довеветься відповісти за виготовлення незаконної “чорної” агітації проти конкурента Юліяї Тимошенко.

У посвареного з дуетом юлефанів Михайла Апостола чудова нагода вчасно змінити орієнтир.

Бойко, Апостол і Деревляний у вишиванках блокують Верховну РадуЯк свідчать дані соцдосліджень Петро Порошенко продовжує нарощувати свій рейтинг у президентських перегонах, а Юлія Тимошенко його втрачає.

 Про це свідчать результати опитувань КМІСу.

 Згідно з даними, якби президентські вибори відбувалися на два тижні раніше, то з усіх громадян України віком від 18 років 33,7% проголосували б за Петра Порошенка, 5,9% – за Юлію Тимошенко, 4,1% – за Сергія Тигіпка, 4,0% – за Анатолія Гриценка, 3,3% – за Олега Ляшка.

 Решта кандидатів набрали б менше 3%.

 Якби президентські вибори відбулися на два тижні раніше, а всі, хто не визначився, не прийшли б на вибори, число поданих голосів складало б близько 62% від числа усіх виборців.

 За таких умов 54,7% проголосували б за Петра Порошенка, 9,6% – за Юлію Тимошенко, 6,7% – за Сергія Тигіпка, 6,5% – за Анатолія Гриценка, 5,4% – за Олега Ляшка.

 Решта кандидатів не набрали б 5%.

 Опитування проведене з 29 квітня по 11 травня 2014 року методом особистого інтерв’ю, пише УП

Як відомо, на початку травня за Порошенка готові були проголосувати 33,3% опитаних, (47,7% тих, хто визначився), а за Тимошенко – 10% (14,8% тих, хто визначився).

На фото: Хто з трьох “багатирів” перший присягне Порошенку?