Питання, які стосуються адміністративно-територіальної реформи на Тернопільщині, так і не були розглянуті на сьогоднішній сесії обласної ради.

ОДА, білий дім, обласна радаЯк ми повідомляли, на четвертому засіданні 52-ї сесії, яке відбувається сьогодні, було заплановано розглянути питання про схвалення перспективного плану формування територій громад Тернопільської області. Крім того, депутати мали затвердити  утворення об’єднаних територіальних громад та призначити перші вибори у цих громадах.

За включення цих питань у порядок денний не голосувала фракція ВО “Свобода” – трохи більше 20 депутатів.

Загалом же на сьогоднішньому засіданні зареєструвався 61 депутат, чого ледь вистачило для кворуму.

Нагадаємо, питання, що стосуються адміністративно-територіальної реформи планувалося розглянути на попередньому засіданні сесії 30 липня, проте воно не відбулося через відсутність кворуму.

Як ми повідомляли, Тернопільщина залишається єдиною областю в Україні, де досі не ухвалено перспективний план формування громад. На реалізацію Плану передбачено виділити із держбюджету 100 мільйонів гривень. Вочевидь, ці кошти Тернопільська область втратить.

Наразі сесія продовжується. До порядку денного включені питання щодо внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік, про обласну програму розвитку автомобільних доріг загального користування в напрямку духовних центрів Тернопільщини (Марійський духовний центр у с. Зарваниця та Свято-Успенська Почаївська лавра) тощо.

Читайте на цю тему: