Депутати проводили сесію у вестибюлі, бо зал засідань мер… здав в оренду

19/04/2011 0
Розмір тексту:

Михайло Бочаров мер ЗбаражаУ Збаражі на Тернопільщині набирає обертів новий скандал. Сьогодні, 19 квітня відбулось засідання сесії Збаразької міської ради. Ця подія не становила б особливого інтересу, якби не один цікавий момент: зал засідань було здано в оренду одеському підприємцю для торгівлі, тому депутати були змушені проводити засідання у вестибюлі.

Нагадаємо, у Збаразькій міськраді триває протистояння між міським головою Михайлом Бочаровим, обраним від Партії регіонів, та депутатською більшістю, яка складається в основному з представників «Свободи», «Батьківщини», «Сильної України», «Фронту змін» та партії «Сила і честь». Цей перманентний конфлікт супроводжується масою взаємних звинувачень, судовими тяжбами та періодично вибухає різноманітними скандалами. На одній із сесій депутати оголосили недовіру міському голові, проте це рішення він оскаржив у суді і зараз справа перебуває в апеляційній інстанції.

Апогеєм стала бійка між депутатами-«свободівцями» та мером-регіоналом, про яку ми повідомляли. У результаті мер потрапив до лікарні, а депутати – у правоохоронні органи. Крім того, за рішенням суду, рахунки Збаразької міської ради були заблоковані, що, ясна річ, не надто позитивно позначилося на роботі бюджетних установ райцентру.

Сьогоднішнє засідання сесії міської ради має всі шанси знову прославити Збараж на всю Україну.

Як повідомив голова депутатської комісії Андрій Рудан, зал засідань міської було здано в оренду одеському підприємцю на період з 18 по 21 квітня для проведення в ньому торгівлі промисловими товарами.

«Договір оренди підписав Бочаров Михайло Григорович, якому ще в грудні минулого року депутати висловили недовіру, і який зараз не може виконувати обов’язків міського голови, оскільки справа ще розглядається у Львівському апеляційному адміністративному суді, – зазначив Рудан. – Та не зважаючи на перипетії, депутати провели сесію у вестибюлі будинку Збаразької міської ради та розглянули ряд питань. Ситуація доходить до абсурду і виникає логічне запитання: які ще «геніальні» думки блукають у голові пана Бочарова? Невже він вважає, що може розпоряджатись майном громади лише на свій розсуд?!».

Додамо лише, що поки у міській раді тривають подібні «коломийки», старовинний Збараж наближається до свого 800-річчя, яке відзначається на державному рівні…

Більше на цю тему:

Орест Муц “наїхав” на прокурора

Конфліктом у Збаражі займеться губернатор

У Збаражі депутати звітували про те, який у них нехороший мер

Мер-регіонал бив активіста, а депутати-свободівці – мера

Збараж отримав бюджет… але мер його не підписує

Збараж на 800- річчя залишився без грошей

Мер Збаража відсудив своє звільнення в суді

Мерові-регіоналу на Тернопільщині висловили недовіру

загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...